Přípravné a dokončovací stavební práce

Drobné zednické a především dokončovací zednické práce, jsou velmi podstatnou součástí každé stavby. Ve spolupráci s předními dodavateli stavebních materiálů, zajistíme dokončovací práce i vašeho domu.

Střecha

Nejenže s využitím závěsných systémů dokážeme očistit Vaši střechu nebo vyčistit okapy, umíme i spravit drobné nedostatky, které Vaši střechu trápí.

Kontrolujeme a, v případě kontroly, rekonstruujeme vaše komíny tak, aby neohrožovaly Vás ani kolemjdoucí.

Stropy a zdi

Pro rozdělení prostoru není třeba využívat pouze cihly nebo podobné stavební prvky. Dobrou službu udělají i sádrokartonové příčky, díky nimž můžete rozdělit libovolný prostor.

Ze sádrokartonu vyrobíme i stropní podhledy, které sníží výšku místností, pomohou k lepší cirkulaci tepla a lze do nich instalovat vestavné osvětlení, klimatizaci či inženýrské rozvody.

Omítky

Manuální aplikace vnějších i vnitřních omítek. Opravíme zdi po elektrikářích a instalatérech. Nahodíme v místnostech fajnovou, aby malba perfektně přilnula k povrchu zdi.

Dveře

I dveřmi dokážeme zvelebit váš domov. Usazujeme obložkové dveře. Nelíbí se vám umístění dveří? Rádi vybouráme dveře nové a staré zazdíme. Servisní práce k plastovým a eurodveřím jsou pro nás samozřejmostí.

Po dokončení své práce upravíme zdi a vymalujeme, tak, aby vše vypadalo jako dřív. Nebo ještě lépe.

Další informace najdete v sekci Montáže interiérových dveří ZDE…

Okna

Seřídíme vaše stávající okna, případně provedeme všechny potřebné servisní úkony, abyste mohli Vaše okna efektivně využívat.

Do Vašich podkroví namontujeme střešní okna všech typů.

Podlahy

Vašim podlahám nevěnujeme tolik péče, jako ostatním prostorám. Zvládneme ovšem položit podlahové krytiny, jako jsou koberce či linolea.